Emplois
Paris

    Analityk Biznesowy - Paris, France - emagine Consulting

    emagine Consulting
    Default job background
    Description

    Informacje o projekcie:

    Branża: bankowa

    Lokalizacja: Zdalnie

    Stawka: do pln netto +vat/dziennie

    Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w przygotowywaniu analiz i wymagań biznesowych w projektach
  • Doświadczenie w pracy z jednostkami biznesowymi, operacyjnymi, IT, compliance i prawnymi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz wizualizacja danych i informacji
  • Znajomość narzędzi projektowych i analitycznych ( Jira, Confluence, MS Excel, SQL)
  • Praca z różnorodnymi danymi z zakresu produktów i usług maklerskich
  • Analityczne wsparcie przy budowaniu procesów związanych z wdrażanymi usługami i rozwiązaniami w obszarze Biura Maklerskiego
  • Proaktywne szukanie wzorców, tworzenie i przedstawianie wyników analiz na bieżące potrzeby projektu
  • Wykształcenie wyższe, preferowane Ekonomia, Rynki finansowe, Informatyka
  • Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie analiz biznesowych pod wymagania w zakresie doradztwa inwestycyjnego i zarządzania portfelem
  • Przygotowanie przypadków testowych
  • Koordynacja testów, zarządzanie przypadkami testowymi, wersjonowanie tworzenie cykli
  • Testy poszczególnych funkcjonalności na środowiskach DEV / UAT
  • Znajomość procesów związanych z produktami inwestycyjnymi (w tym MIFID2), w szczególności doradztwa inwestycyjnego i zarządzania portfelem
  • Oferujemy:

  • Stałe wsparcie naszego konsultanta na etapie procesu rekrutacyjnego oraz w trakcie współpracy.
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty Multisport .
  • Okolicznościowe, firmowe spotkania integracyjne .
  • Aplikacja mobilna – łatwe raportowanie czasu pracy, szybki dostęp do nowych ofert.

  • emagine Consulting

    Analityk Biznesowy

    il y a 2 jours

    emagine Consulting Paris, France

    INFORMACJE O PROJEKCIE: · Lokalizacja: Warszawa, % zdalnie · Branża: bankowość · Język projektu: polski, angielski · Stawka: zł/h netto+VAT, B2B · Współpraca: długoterminowa · Opis projektu: · W związku z następującą transformacją dotychczasowych formatów stosowanych dla ...

    il y a 1 jour

    INFORMACJE O PROJEKCIE: · Lokalizacja: Poznań, (1 x w tygodniu praca w biurze) · Branża: bankowość · Język projektu: polski, angielski · Stawka: zł/h netto+VAT, B2B · Współpraca: długoterminowa · Opis projektu: · W związku z następującą transformacją dotychczasowych format ...