Emplois
Angers

    Brukarz - Angers, France - PowerJobs Sp. z o.o.

    PowerJobs Sp. z o.o.
    Default job background
    Description

    Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych

    Brukarz

    Miejsce pracy: Angers

    Zadania:

    • samodzielne przygotowanie podłoża pod kostkę brukową;
    • układanie nawierzchni z kostki brukowej lub kamienia naturalnego;
    • osadzanie krawężników, obrzeży.

    Wymagania:

    • doświadczenie jako brukarz lub pokrewne min. rok;
    • samodzielność i odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie między 2500 a 3000 euro netto/mies. z nadgodzinami;
    • stawkę godzinową 16,44 euro netto/h, 2500 euro netto przy 152 h;
    • dodatek 100 euro netto/mies. dla osób ze znajomością języka francuskiego;
    • darmowe zakwaterowanie;
    • opiekę polskiego koordynatora;
    • składki do ZUS-u odprowadzane od średniej krajowej;
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (praca tymczasowa);
    • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto;
    • odzież roboczą;
    • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 150 euro netto/mies.;
    • PowerBonus - 450 zł netto za polecenie pracownika;
    • możliwość wypłaty zaliczek.