Emplois
Romilly-sur-Seine

    Spawacz Mig - Champagne-sur-Seine, France - ecojob

    ecojob
    ecojob Champagne-sur-Seine, France

    il y a 5 jours

    Default job background
    Description

    Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

    W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Stanowisko pracy:

    Spawacz MIG - MAG

    Twój zakres obowiązków:

    • SPAWANIE MIG-MAG
    • SPAWANIE STALI I INOX,
    • SPAWANIE ELEMENTÓW O DUŻYCH GABARYTACH: 1 T DO 1,5 T,
    • SPAWANIE ELEMENTÓW PRZY PRODUKCJI POJAZDÓW SILNIKOWYCH.

    Nasze wymagania:

    • DOŚWIADCZENIE PRZY SPAWANIU MIG/MAG,
    • MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA NA SUWNICĘ POMOSTOWĄ

    Co oferujemy:

    • WYNAGRODZENIE 14,50 € BRUTTO/ h+ 10% = 15,95 EURO
    • nadgodziny dodatkowo płatne od 36h + 25%, od 44h +50%,
    • zwrot za ubranie robocze na podstawie faktury pobranej na naszą agencję (odzież letnia 180zł, odzież zimowa 220zł) – wymagany oryginał faktury
    • zwrot za dojazd do Francji (tzw. Kilometrówka 0,50gr/1km trasa Polska-Francja, we Francji na dojazdy do pracy 0,32€/1km + opłata za autostrady) lub zakup biletu na autokar
    • bezpłatne zakwaterowanie przy miejscu pracy (pobierana zwrotna kaucja o wysokości 500zł w 2 ratach)
    • polską umowę o pracę na czas określony (pierwsza umowa na 1 miesiąc, następnie przedłużenie)
    • składki zdrowotne odprowadzone w Polsce od średniej krajowej, natomiast podatek we Francji
    • opieka polskiego koordynatora.
    • wyplata 10tego każdego kolejnego miesiąca wypłacana w euro
    • zwrot za badania lekarskie na podstawie faktury – wymagany oryginał faktury

    Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

    Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.