Emplois
Paris

    Software Developer pentru Franta - Paris, France - Nexia Consulting S.R.L

    Nexia Consulting S.R.L
    Nexia Consulting S.R.L Paris, France

    il y a 4 jours

    Default job background
    À temps plein
    Description
    Ești la începutul carierei în IT sau ai încercat mai multe joburi in domeniu și nu ți s-au potrivit? Nexia îți propune o schimbare oportună, cu multe beneficii în favoarea ta. Dacă ai nevoie de acel "quelque chose" motivant și visezi să lucrezi într-o capitală europeană de prestigiu, aplică acum pentru pozitia de SOFTWARE DEVELOPER

    Ce căutăm noi:

    Experiență relevantă în dezvoltarea de aplicații cu diferite grade de dificultate;

    Competențe tehnice și de programare în: PHP, ASP.NET, PYTHON, JAVA, SAP, ABAP, C/C++, PL/SQL sau ANGULAR;

    Cunoștințe de limba franceză, nivel mediu (criteriu obligatoriu );
    Cunoștințe de limba engleză, nivel avansat;
    Disponibilitate de relocare în Franța (Paris).

    Responsabilitățile tale:

    Dezvoltarea de proiecte software captivante și provocatoare, pentru companii străine, în funcție de limbajul de programare cunoscut, în arii diferite de activitate (telecomunicații, medical, servicii).

    Ce îți putem oferi:

    transport asigurat către Franța;
    cazare asigurată pe durata contractului;
    contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
    abonament mijloace de transport în comun în Franța;
    asigurare de sănătate;
    diurnă;
    25 zile de concediu;
    Bonusuri în funcție de performanță.

    Avem nevoie de CV-ul tau ca sa te cunoastem